شـركت توليدي دیپلا يكي از معتبرترين توليدكننده‌هاي دمنوش به در ايـران مي‌باشـد كه محصولاتش را با بهترين كيفيـت مطابق با استانـداردهاي بین المللی و ملي توليـد مي‌نمايـد. مديريت ارشد سازمان، با درك عميق ضرورت بهبود مستمر، خود را متعهد و ملزم به رعايت سطح ويژگي‌هاي لحاظ شده در استانـداردهاي مذكور مي‌داند.

 از نظر مديريت، توسعه پايدار فعاليت­هاي شركت به رضايتمندي مشتريان، حفظ، صيانت و ارتقاء سطح سلامتي كاركنان (به عنوان با ارزش ترين سرمايه شركت)، حفظ محيط زيست و ايمني محيط كار وابسته است که با ارزيابي ميزان اثربخشي سيستم، در جهت نيل به اهداف سازمان به كمك منابع و نيروهاي فعال و با صلاحيت، خود را به تحقق موارد ذيل متعهد مي­داند:  

– انطباق با قوانين و مقررات حاكم بر فعاليت­ها، محصولات و خدمات شركت

–  ارتقاء رضايت مشتریان و سایر ذینفعان

–  ارتقاء مداوم كيفيت محصولات          

–  بهبود مستمر سيستم­ها و فرآيندها

 – ترویج استفاده از رویکرد فرآیندی وتفکر مبتنی بر ریسک

– پيشگيري از آلودگي­هاي زيست محيطي

– پیشگیری از هدر رفت منابع و كاهش ضايعات

–  بهبود شرايط ايمني محيط كار

– پيشگيري از آسيب و جراحت پرسنل

– ارتقاء سطح سلامت پرسنل

– كاهش تماس شغلي با عوامل زيان آور

– افزایش سطح دانش، مهارت و ارتقاء پرسنل با اجراي برنامه­هاي مناسب و متناسب آموزشي

موفقیت در اجرای سیستم­های فوق و نیل به اهداف مورد نظر صرفاً با برنامه­ریزی صحیح، مشارکت، همراهی و همفکری تمامی کارکنان میسر بوده و وظیفه خویش می­دانیم تمامی امکانات مورد نیاز، الزامات و شرایط مناسب کار برای بهبود مستمر و روزافزون اثربخشی سیستم مدیریت یکپارچه را تامین و فراهم نماییم. بدیهی است با توجه به تعهدی که تمامی کارکنان در تحقق این خط مشی دارند، اهداف و اصول فوق را درک نموده و مسئولانه به آن عمل خواهند نمود.

aeczane.com/viga-150000-geciktirici-sprey/